خارج کردن از استیک و برداشت توکن ها در داخل کلور والت5

کلور والت این فرصت را برای هر همه کسانی که دستگاه تلفن همراه در هر نقطه از جهان داشته باشند فراهم می کند تا با استیک کردن توکن ها در کیف پول K5 درآمدی غیرفعال به دست آورد. این آموزش توضیح می‌دهد که چگونه می‌توانید توکن‌های کلور خود را در کیف پول K5 از استیک خارج کرده و ان را برداشت کنید.

چگونه توکن های کلور خود را در کلور والت 5 از استیک خارج کنیم؟

مرحله اول: حساب مورد نظر خود را برای خارج کردن توکن های استیک شده خود انتخاب کنید.

مرحله دوم: در داخل حساب خود روی آیکون STAKE کلیک کنید سپس در صفحه باز شده روی دکمه Manage Buckets کلیک کنید و یک باگت را برای خارج کردن از حالت فریز انتخاب کنید.


توجه:

توصیه می شود حداقل چندین توکن فعال در حساب خود نگه دارید این به این دلیل است که شما باید 2 کلور را به عنوان فی تراکنش در شبکه پرداخت کنید.

  • شما به یک دوره (6 ساعت) بعلاوه دوره ای که در آن هستید نیاز دارید تا توکن های خود را از فریز ازاد کنید.

مرحله سوم: در صفحه بعدی جزئیات تراکنش انفریزکردن خود را مشاهده خواهید کرد روی دکمه Confirm کلیک کنید سپس پین کد خود را وارد کنید یا با استفاده از اثرانگشت خود تراکنش را تایید کنید.


برداشت توکن های انفریز شده در کلور والت5

مرحله اول:

در داخل حساب خود روی ایکون STAKE کلیک کنید سپس در صفحه باز شده روی دکمه Manage Buckets کلیک کنید و باگتی که قبلا توکن های خود را انفریز کرده اید را انتخاب کنید.

توجه: شما می توانید توکن های خود را برداشت کنید که قبلا عملیات انفریز را انجام داده باشید.


توجه:

  • توصیه می شود حداقل چندین توکن فعال در حساب خود نگه دارید این به این دلیل است که شما باید 2 کلور را به عنوان فی تراکنش در شبکه پرداخت کنید.
  • شما به دو دوره (6 ساعت) بعلاوه دوره ای که در آن هستید نیاز دارید تا برداشت شما انجام شود و توکن های شما در والت شما اضافه شود.

مرحله سوم: در صفحه بعدی جزئیات تراکنش برداشت را مشاهده خواهید کرد. روی دکمه Confirm کلیک کنید سپس پین کد خود را وارد کنید یا با استفاده از اثر انگشت تراکنش خود را تایید کنید.

1 Like