نحوی دانلود و نصب کلور والت 5

در کلور والت 5 شما می توانید دارایی کریپتویی خود را بدون نیاز به احراز هویت هولد، خرید ،فروش و یا سواپ کنید.

برای دانلود از لینک های زیر استفاده کنید:

btn-android

ios

کلور والت 5 تمام چیزی است که یک کاربر کریپتویی نیاز دارد. یک والت چند ارزی امن و خود حضانتی برای نگهداری کوین ها، توکن‌ها و دارایی‌های رمز نگاری شده از چندین بلاک چین مختلف مانند بیت‌کوین (BTC)، ترون (TRX)، اتریوم (ETH) و کلور (KLV) است.

مراحل زیر نشان می دهد شما می توانید والت خود را در کمتر زمان ممکن ایجاد کنید:

اخطار

کلور ولت 5 را فقط از منابع رسمی دانلود کنید. در زیر لینک دانلود قرار داده شده است:

مرحله اول: برنامه را باز کنید و سیاست های حرم خصوصی را با دقت مطالعه کنید و اگر با آن موافق هستید برای ادامه روند Continue رو انتخاب کنید.

مرحله دوم: گزینه Create Wallet را انتخاب کنید سپس باید یک پین کد امنیتی را به انتخاب خود تنظیم و تأیید کنید. مطمئن شوید که پین کد انتخابی خود را کاملا حفظ کرده اید زیرا باید هر بار که برنامه را باز می کنید یا انتقال می دهید پین کد را استفاده کنید.

مرحله سوم: پس از تنظیم یک پین کد به صفحه‌ای هدایت می‌شوید که 12 کلمه کیف پول شما را نشان می‌دهد لطفاً اطلاعیه نمایش داده شده را با دقت بخوانید و روی دکمه I Agree کلیک کنید و سپس 12 کلمه را روی یک کاغذ بنویسید و گزینه Continue را برای ادمه روند انتخاب کنید.

سلب مسئولیت

اگر 12 کلمه ای خود را یادداشت نکنید در صورتی که به هر دلیلی مشکل برای دستگاه موبایل شما رخ دهد دسترسی به وجوه خود را از دست میدهید و تیم کلورهیچ مسئولیتی نخواهد داشت لطفا در نظر داشته باشید برای بازیابی کیف پول خود به 12 کلمه ی خود نیاز دارید. و بنا به غیرمتمرکز بودن والت، تیم کلور هرگز هیچ کپی از 12 کلمه شما ندارد.

اخطار!
هرگز 12 کلمه خود را با کسی به اشتراک نگذارید یا حتی هرگز در هیچ سایت یا اپ دیگیری ان را وارد نکنید.
مرحله چهارم: پس از نوشتن 12 کلمه خود باید آنها را تأیید کنید. برای انجام این کار 12 کلمه خود را وارد کنید و سپس روی دکمه Continue کلیک کنید توجه داشته باشید کلمات باید با فاصله از هم جدا شوند.

مرحله پنجم: در آخر می توانید گزینه اثر انگشت را قبل از رفتن به صفحه اصلی فعال کنید.

1 Like