پشتیبان گیری از کلور والت5

هنگام ایجاد کلور والت از شما خواسته می شود که 12 کلمه ایجاد شده را در جای امن نوشته و نگهداری کنید با استفاده از این 12 کلمه می توانید تمام حساب های ایجاد شده برای تمامی بلاکچین های داخل والت خود را برای آن 12 کلمه بازیابی کنید.

همچنین این کلمات برای همه حساب های ایجاد شده در والت برای این 12 کلمه یکسان است اما هر والت بصورت مجزا و یکتا یک کلید خصوصی را دارا می باشد، شاید بهتر باشد همراه 12 کلمه خود این کلید خصوصی را برای حساب های فعال خود در داخل والت ذخیره نیز ذخیره کنید.

اخطار: هرگز این 12 کلمه را با کسی حتی پشتبان فنی کلور والت به اشتراک نگذارید یا در والت ها مشکوک و سایت های اسکم وارد نکنید سعی کنید در یک جای امن نگهداری کنید قابل ذکر است که این 12 کلمه فقط و فقط در اختیار ایجاد کننده حساب بوده و در صورت از دست دادن این کلمات بازیابی دارایی شما از بین خواهد رفت.

شما می توانید با انجام مراحل زیر از کلمات بازیابی و همچنین کلید خصوصی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید:
مرحله اول : در صفحه اصلی والت رو نماد منو در گوشه سمت چپ کلیک کنید سپس روی گزینه Backup Wallet را انتخاب کنید، پین کد والت خود را وارد کنید.

مرحله دوم : اخطار امنیتی را با دقت مطالعه کنید و سپس با فعال کردن دکمه مربوط به ان، تایید کنید که نسبت به خطرات به اشتراک گزاری کلمات خود اگاه هستید و دکمه Okay I got it! را کلیک کنید. در صفحه بعدی بلاکچین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مرحله سوم : وقتی بلاکچین مورد نظر خود را انتخاب کنید به صفحه ای هدایت خواهید شد که می توانید بین کلمات بازیابی و کلید خصوصی خود جابه جا شوید. شما برای کپی کردن داخل صفحه ایکون کپی را می توانید مشاهده کنیداما شاید بهترین راه ممکن نوشتن انها باشد.

1 Like