ایجاد والت در کلور والت 5

کلور والت یک والت امن برای کریپتو کارنسی ها است که امکان ساخت والت برای بلاکچین هایی همچون بیت کوین، اتریوم، بایننس اسمارت چین، بایننس چین، بیت کوین کش، دات،ترون،کلور چین،لایت کوین و دیگر بلاکچین ها می باشد.

در این اموزش همراه شما خواهیم بود با ساخت والت در کمتر از چند دقیقه

اخطار
لطفا کلور والت را فقط از طریق منابع معتبر خود تیم کلور دانلود کنید!

مرحله اول: برنامه کلور والت را داخل تلفن همراه خود باز کنید بعد از مطالعه دقیق و کامل سیاست های حریم خصوصی برای ادمه گزینه Continue را انتخاب کنید.

مرحله دوم: گزینه Create Wallet را انتخاب کنید در مرحله بعد برای والت خود یک پین کد تعیین کنید سپس ان را برای تایید دوباره وارد کنید.

مرحله سوم: بعد از تعیین پین کد برای والت خود به صفحه ای هدایت خواهید شد که 12 کلمه بازیابی شما نمایش داده خواهد شد شما با صفحه ای رو به رو خواهید شد که به شما اخطار میدهد در حفط این 12 کلمه احتیاط کنید هرکسی این 12 کلمه را به جز شما در اختیار داشته باشد کنترل کامل بر روی والت ایجاد شده را خواهد داشت گزینه I Agree انتخاب کنید. در مرحله بعد 12 کامه نمایش داده شده را با دقت یاداشت کنید سپس Continue را بزنید.

سلب مسئولیت
لطفا در یاداشت 12 کلمه خود دقیت کنید اگر شما به هر دلیلی 12 کلمه خود را فراموش کنید یا به اشتباه یاداشت کرده باشید، امکان بازیابی این 12 کلمه هرگز ممکن پذیر نخواهد بود و کلور در این قبال آن مسئولیتی ندارد.

اخطار
لطفا توجه داشته باشید که شما هرگز نباید این 12 کلمه را در اختیار دیگران حتی پشتیبان فنی کلور قرار دهید، همچنین این 12 کلمه را در برنامه های دیگری که مشکوک به اسکم هستن وارد نکنید.

مرحله چهارم: بعد از یاداشت کلمات شما باید برای تایید درستی کلمات یاداشت شده آن کلمات را وارد کنید حتما به این مورد توجه داشته باشید که کلمات با یک فاصله از هم جدا شده باشند، سپس روی Continue برای ادامه روند کلیک کنید.

مرحله چهارم: در اخر شما می توانید قفل اثر انگشت را برای والت خود فعال کنید و سپس به صفحه اصلی والت خود هدایت خواهید شد.

1 Like