سواپ در کلور والت نسخه 5

کلور والت این امکان را فراهم ساخته تا کاربران بتوانند جفت ارز هایی مانند BTC, ETH,KLV, LTC, BNB, TRX, USDC, USDT, BUSD, MATIC و … را به راحتی در داخل والت خود سواپ کنند.

برای سواپ توکن ها در داخل والت نسخه 5 مراحل زیر را دنبال کنید:

1- در صفحه اول والت خود بر روی تب سواپ در گوشه سمت راست مطابق تصویر زیر کلیک کنید.
2- در قسمت دوم توکن مبدا و مقصد سواپ خود را انتخاب کنید.
3- مقدار دلخواه خود را برای سواپ انتخاب کرده و بر روی دکمه NEXT کلیک کنید. به یاد داشته باشید برای هر توکن مقدار حداقل برای سواپ وجود دارد.

4- هشدار به روز رسانی قیمت: در طول زمانی که سواپ خود را تنظیم می کنید ممکن است تغییراتی در مقادیر توکن ایجاد شده باشد باید روی دکمه Continue کلیک کنید.
5- والت مقصد خود را برای دریافت توکن های خود انتخاب کنید، می تواند از والت های موجود خود در داخل کلور والت استفاده کنید ، والت مورد نظر را جایگزین کنید و یا والت را اسکن کنید حتما متناسب با بلاکچین مقصد والت را به درستی وارد کنید.

6- اگر می خواهید فی تراکنش خود را با توکن کلور پرداخت کنید گزینه Pay Fee with KLV را انتخاب کرده و در اخر next را بزنید**.**
7- در صفحه بعد شما جزیات سواپ خود شامل میزان لغزش قیمت، مقدار فی و … را مشاهده خواهید کرد اگر اطلاعات نمایش داده شده مورد تایید بود روی گزینه confirm کلیک کنید.
8- سپس به صفحه ای هدایت خواهید شد که سفارش شما را تایید میکند شناسه سواپ خود را کپی کرده منتظر بمانید تا سواپ شما انجام شود.

برای هر مشکلی که ممکن است در حین انجام مبادله با آن مواجه شوید، می توانید با پشتیبانی کلور در آدرس زیر تماس بگیرید:
https://klever.zendesk.com/hc/en-us/requests/new

اگر سواپ شما ناموفق بود، می توانید برای بازپرداخت با پشتیبانی کلور تماس بگیرید لطفا مقاله زیر را بررسی کنید تا از اطلاعات مورد نیاز پشتیبانی کلور برای بازپرداخت سریع مطلع شوید: چگونه اطلاعات سواپ انجام نشده را بدست بیاوریم؟

1 Like