ثبت نام دامنه رایگان در کلور والت5

همکاری کلور والت با شرکت Unstoppable Domains این امکان را فراهم ساخته تا بتوانید دامنه ای با پسوند .klever را به رایگان در داخل کلور والت5 مینت کنید.

مرحله اول: در صفحه اصلی والت روی بنر Unstoppable Domains کلیک کنید و سپس در صفحه باز شده گزینه Manage domains را انتخاب کنید.


مرحله دوم: دکمه Get your first domain را انتخاب کنید، نام دامنه خود را جست و جو کنید به یاد داشته باشید برای ثبت دامنه رایگان برای .klever حتما باید 8 نویسه شامل اعداد و حروف را وارد کنید.

مرحله سوم: بر روی گزینه .klever FREE کلیک کنید و سپس در بلاکچین متیک حساب مورد نظر خود را انخاب کنید، یک ایمیل وارد کنید تا دامنه شما بر روی ان ادرس و ایمیل ثبت شود. در صورت فعال نبودن نام وارد شده می توانید از دامنه پیشنهاد شده استفاده کنید.


مرحله چهارم: در نهایت شما باید برای اطمینان از عملکرد واقعی روند کپچای را طبق اموزش زیر انجام دهید.

نحوی لینک کردن ادرس های متعدد برای این دامنه:

هنگام ثبت نام دامنه شما می توانید ادرس پالیگان خود را به دامنه ایجاد شده لینک کنید با انجام مراحل زیر می توانید بلاکچین ها و حساب های مختلف را برای ان لینک کنید.

توجه
برای لینک کردن یک حساب شما نیاز به ایجاد تراکنش در ان بلاکچین دارید بنابر این از موجوی خود برای انجام تراکنش اطمینان حاصل فرماید.

مرحله اول: در صفحه اصلی والت روی بنر Unstoppable Domains کلیک کنید و سپس در صفحه باز شده گزینه Manage domains را انتخاب کنید.

مرحله دوم: روی دکمه Add Currency کلیک کنید و بلاکچین مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس ادرس مورد نظر خود را در کادر باز شده کپی کنید. در اخر روی دکمه Add Address کلیک کنید.

مرحله سوم: برای تایید تراکنش روی Confirm کلیک کنید، سپس پین کد والت خود را وارد کنید.

1 Like