گفتگو در مورد آینده ای هوشمند تهیه شده توسط کورتیس کیچن

بدون خطر و بیش از حد انتظار ، کلور اخیراً در گفتگوهای رمزنگاری نقل محافل شده است. کلور به دلایل بسیاری هنوز یک دارایی فوق العاده کم ارزش است وقتی شما آنچه را که باید اجرا شود ، در نظر بگیرید.

از 10 مارس ، کلور حدود 130000 هزار کاربر فعال دارد ، که این پروژه را در شرکت های نادر قرار داد زیرا فقط چهار بلاکچین بیتکوین اتریوم و ترون و لایتکوین در جهان بیشترین آدرس های فعال را در زنجیره های خود داشتند.

بدون خطر و بیش از حد انتظار ، اخیراً کلور بر دنیای رمزارزها مسلط شده است . به دلیل بسیاری

هیجان - به دلیل انفجار قیمت تا بیش از 0.15 دلار تا بعد از ظهر پنجشنبه منجر به یک ترند توییتر شد و در اوایل این هفته بسیار مورد توجه قرار گرفت. موضوعی که در تاریخ 9 مارس از کریستوفر نیتل با عنوان “فلسفه چرا کلور ذره ذره پامپ میشود؟” ، با هدف نظریه پردازی (با پشتیبانی داده ها) دلیل منفجر شدن رمز ارز کلور صورت گرفت. . ( .)(@chrisnettle) “”, .)

من می خواستم بدانم که او چگونه به نتیجه گیری رسیده است ، بنابراین من با نیتل ، که دارای مدرک کارشناسی در مدیریت تجارت هواپیمایی است و همچنین دارای یک تخصص معادل یک درجه کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل داده است ، فهمیدم. او می گوید که افزایش ناگهانی قیمت کلور نباید تعجب آور باشد.

وی گفت: “اتصال نقاط ، نان و کره تجزیه و تحلیل داده ها است” و تعیین محل ارتباط مستقیم ، اتفاقی یا اتفاقی نقاط. و اما در مورد چگونگی نتیجه گیری من ، من به سادگی داده ها را از منابع موجود - مستقیماً ازوایت پیپر کلور ، مقالات ، پرسش و پاسخ با مدیران و پست های توییتر ، از داده های تاریخی مربوط به چرخه های قبلی بولران ها و به ویژه ، از گزارش اخیر منتشر شده توسط HSBC (یکی از بزرگترین سازمان های خدمات بانکی و مالی جهان) در مورد آینده فضای سنتی FX ، که دید بلند مدتی دارد استخراج کردم "

(Note:نیتل گفت که گزارش HSBC به طور خاص با عملکردهای داخلی نقل و انتقالات بانک به بانک ، CBDCs ، Ripple ، XRP ، Hyperledger و سایر دارایی ها سروکار دارد که به طور کلی در بسیاری از رمزنگاری ها مورد تحقیر قرار می گیرند ، "اما تصویب آنها توسط FX سنتی نمی توان از این سیستم ها غافل شد. " "هنگامی که داده ها را بدست آوردید ، صرفاً انجام نتایج احتمالی برای نتیجه گیری منطقی آنها است.”)

کلور برای اولین بار مورد توجه نیتل قرار گرفت زیرا مفید بود.

“من از زمان ترون والت از طرفداران کلور بوده ام و آنها را دنبال می کردم. " "من واقعاً وارد کلور شدم زیرا آنها بهترین کیف پول برای استفاده روزانه در اکوسیستم ترون بودند. همه چیز ساده بود ، سهولت استفاده داشت و بزرگترین جمله به نظر من همان جمله قدیمیو معروف است: … کلید خصوصی شما ، کریپتوی شما.’

“بسیاری از کیف پول ها و مبادلات موجود در فضای کریپتو باعث محدویت شماست ، به این معنی که شما کنترل دارایی های خود را ندارید. با وقایع اخیر مانند موضوع رابین هود ، بیشتر و بیشتر آشکار می شود که اگر دارایی های خود را کنترل نکنید ، در معرض خطر دیگران هستید. رویکرد کلور باعث می شود که استفاده از آنها بی فایده باشد.”

در مطلب منتشر شده ، نیتل دیدگاهی را برجسته كرد كه به نظر می رسد کلور لایق جهش قیمت نباشد زیرا "فقط یك كیف رمزارزها است.”

“مسئله این است که گفتن کلور فقط یک کیف پول رمزنگاری است مثل این است که یک نفر بگویید فراری فقط یک ماشین است. ” "این به هیچ یک از ویژگی های منحصر به فرد زیر کاپوت که در هیچ ماشین دیگری استفاده نمی شود اشاره نمی کند.”

من او را تحت فشار قرار دادم و گفت منظور او از ویژگی های منحصر به فرد ویژگی هایی بود که وی معتقد است استفاده نشده اند ، بوده است.

"در پایان روز ، من بیشتر شبیه یک اتاق فکر هستم ، نه یک کد نویس. من فقط می توانم اطلاعات ارائه شده را به ارزش اسمی دریافت کنم ، زیرا توانایی شخصی در تجزیه و تحلیل کدها را ندارم. “” وی گفت: " همانطور که قبلا گفته ام ، پیاده سازی های امنیتی در کیف پول و صرافی کلور (همانطور که کلور و حسابرسان حرفه ای آنها بیان کرده اند) و دیدن آن در فضای رمزارزها هیجان انگیز است.

“دانستن اینکه هر “ماژول” فقط با یکدیگر ارتباط برقرار می کند اما دسترسی مستقیمی به دیگری ندارد ، از منظر هکری که آرامش روحی زیادی را هم برای کاربر عادی و هم علاقمند به ترید فراهم می کند. همه ما می دانیم که بازیگران بدی در فضای کریپتو وجود دارند ، بنابراین هر مقدار امنیت بیشتر باید به عنوان یک نعمت بزرگ تلقی شود.”

“این ویژگی های امنیتی را با گفته 3 میلیون تراکنش در ثانیه کلور برای صرافی آنها ترکیب کنید به این نتیجه منطقی می رسید که با توجه به ظرفیت بلاکچین آنها در آینده رو پیشرفت بسیاری خواهند داشت .”

علاوه بر امنیت ، نیتل همچنین معتقد است كه همچنان هدف خود را در ایجاد راه حل های آسان برای استفاده نشان می دهد.

نیتل گفت. "از تیزرهایی که به ما داده شده است ، به نظر می رسد که دیو بنیانگذار و مدیر عامل و تیم کلور در حال ساخت نسخه بعدی بلاکچین برای کاهش دردسر ایجاد پروژه های بلاکچینی هستند و در عین حال امنیت را در تمام سیستم به حداکثر می رسانند.

“این به حذف بازیگران بد از اکوسیستم آنها کمک می کند و تجربه توسعه دهندگان و کاربران را بهبود می بخشد. "در نهایت ، این رمز ارزها را به راحتی در دسترس همه قرار می دهد. نمی توانم بگویم که هیچ کس دیگری همان کارها را انجام نمی دهد ، اما من اطمینان دارم که کلور وظیفه اولین بودن و بهتربودن برای رقابت را دارد.”

در نیمه دوم موضوع اولیه ، نیتل به دنبال آنچه که معتقد است طوفان کاملی از افراد بالقوه کلور است ، رفت. نتل با خواندن این یک “حلقه بازخورد شرورانه” گفت: به نظر می رسد سه گروه اصلی در افق کوتاه مدت قرار دارند: افرادی که می خواهندبا توکن کلور توکن KFI را که به زودی منتشر می شود استخراج کنند. مردمی که اخبار توکن هایی که رشد سریع داشته اند را دنبال می کنند. و تریدرهایی که می خواهند از افزایش سریع قیمت کلورسود کسب کنند

“من گمان می کنم این فشار خرید حداقل تا تاریخ 22 مارس ادامه داشته باشد ، یعنی زمانی که استخراج KFI آغاز می شود. " "اینکه قیمت چقدر بالا می رود بستگی دارد به اینکه چه تعداد هولدر کلور وجود دارد و چه تعداد توکن کلور در این روند سوزانده خواهد شد .”

از وی خواسته شد که چگونگی جمع شدن این گروه ها در حال حاضر یا در آینده را توضیح دهد نیتل اشاره کرد :

“تا جایی که رویکرد کلور است ، فکر نمی کنم آنها عمداً شرایطی را که اکنون شاهد آن هستیم ، تنظیم کنند. " "به احتمال زیاد این یک تقاطع خوب از همزمانی و زمان بندی است.”

نیتل معتقد است که کلور با پیشنهاد سود استیک سالانه 16 درصد برای سال اول از (و سپس کاهش پله پله) درست پیش رفته است. او همچنین معتقد است که دوره طولانی "استیک کردن " هفت روزی که کسی باید منتظر بماند تا کلورهایش به کیف پولش برگردد ، همچنین به توسعه ذهنیت طولانی مدت کمک کرده است که تقریباً 68٪ کل کلورهای فعلی استیک شده اند.

“به نظر می رسد که پذیرندگان اولیه کلور نینجاها هستند و صرف نظر از قیمت های روز نمی خواهند ضرر کنند. " "این امر منجر به این شده است که فعالیت معاملات روزانه تنها با کسری از کل عرضه انجام شود ، و هر کسی که مایل به خروج و سود است باید برنامه ریزی کند که خروج را با دقت و به موقع انجام دهد.”

با نگاهی از بالا ، کل اکوسیستم کاملاً زیبا شکل گرفته است - اعتراف می کنم ، با دستاوردهای گسترده اخیر چه با توکن کلور و چه در بولران فعلی ، دیدگاهی بسیار زیبایی است. به راحتی می توان با احساس خوب قضاوت کرد که آیا یک پروژه واقعاً یک استراتژی رشد بلندمدت را رقم زده است یا خیر ، اما نیتل و من توافق می کنیم که کلور کاملاً در مسیر درست قرار دارد.”

“تا زمان انتشار جزئیات بیشتر ، حدس و گمان ارزش بالقوه آینده این توکن رای گیری را هدایت می کند. اما ، داشتن صدا در سیستم عامل انتخابی شما قابل تأمل نیست. دارایی بسیار کمی به شما و هولدرها توانایی مشارکت در رشد یک سازمان را می دهد.”

از اینجا به بعد ، ما به گفتگو درباره “فردا …” تغییر دادیم

“من معتقدم که این دور از فشار خرید تا 22 ام ادامه خواهد داشت ، به ویژه به این دلیل که دارندگان توکن کلور می خواهند توانایی استخراج برای استخراج KFI را داشته باشند (که در مجموع فقط یک میلیون خواهد بود) ، وی افزود: "در نهایت ، این فشار توسط بازار گسترده و با تعقیب گروه های دیگر و سودآوری آنها کاسته خواهد شد. هر آنچه که برای استیک کردن خریداری شود ، سوزانده خواهد شد و تعداد توکن ها کمتر خواهد شد ، اما با خرید بیشتر افراد ، بسیاری از آنها به ناچار از محصولات کلور استفاده می کنند.

"برخی از این خریداران ممکن است تصمیم بگیرند که توکن خود را برای سود ده درصد سالیانه در نظر بگیرند. این امر منجر به کمبود بیشتر می شود ، که قیمت ها را بالاتر می برد. "

توکن کلور طی هفته گذشته حدوداً بین 475-650٪ افزایش یافته است (به طور جدی ، اخیراً به همین سرعت تغییر می کند). اما نیتل معتقد است که این افزایش واقعی است و فضای زیادی برای رشد دارد.

“تا آنجا که تورم قیمت وجود دارد و با تمام معیارهای موجود ، فکر می کنم عکس این درست باشد. " "کلور هنوز یک دارایی باورنکردنی ارزیابی می شود کافیست شما آنچه را که باید در خط تولید آنها اجرا شود در نظر بگیرید.”

“کلور قصد دارد صرافی متمرکز خود را در این ماه راه اندازی کند ، آنها کلور بانک را هم راه اندازی می کنند و تا پایان سال بلاکچین کلورساخته می شوند. آنها باید در مسیر رودمپ خود حرکت کنند

“صرافی ، بانک و بلاکچین در حال حاضر با قیمت روز توکن کلور ارزیابی نمی شوند. این نکته مهمی است که هنگام پیشبرد پروژه به خاطر بسپارید.”

و تا آنجا که قیمت در آینده پیش می رود ، نیتل حدس خود را پس از سوال من اینطور بیان کرد

“هنگام انجام تجزیه و تحلیل ارزش توکن کلور ، می توانیم با مقایسه کلور با سازمان های مشابه ، مقدار بالقوه آینده را تعیین کنیم. گفتن این ممکن است غیرمعمول باشد ، اما به نظر می رسد کلور در حال ساخت یک خط تولید است که توان رقابت با بایننس ، ریپل ، ترون ، بانکداری ، مالکیت شخصی ، ظرفیت بالای تراکنشهای بلاکچین و امنیت را در اختیار شما قرار می دهد در حالی که همه مشکلات سایر موسسات را از بین می برد. .

“بنابراین ، با استفاده از این اندک اطلاعات به عنوان یک نقطه شروع مناسب ، می توانیم هر یک از دارایی های شرکت را از نظر قیمت فعلی ، عرضه در گردش ، پایگاه کاربری و سایر موارد تجزیه و تحلیل کنیم. مقایسه این معیارها در مقایسه با توکن صرافی بایننس ، یک قیمت هدف برای کلور را در جایی در محدوده 6.00 دلار ارائه می دهد. و در مقایسه در برابر ریپل ، قیمتی در محدوده 7.25 دلار خواهد بود.

“باید اظهار داشت که اینها مقادیر هدفمندی هستند که بر اساس چند فاکتور مختلف از جمله : وضعیت کنونی بازار رمز ارزها با تسلط بیت کوین ؛ کلور همچنان به ایجاد پایگاه کاربری چشمگیر خود ادامه می دهد. و محصولات کامل کلور ارزش توکن کلور را قیمت گذاری می شوند. ممکن است تا چندین سال آن قیمتهای هدف را نبینیم یا در اواخر این بولران این قیمتها را ببینیم.

مانند هر چیز دیگری در فضای کریپتو ، بازار می تواند به سمت بالا ، پایین یا در عرض حرکت کند. همه اینها به شرایط بازار بستگی دارد و هیچ کس نمی تواند نحوه پایان کار را پیش بینی کند. من فقط می توانم داده های موجود را تجزیه و تحلیل کرده و بر اساس آن داده ها ، پیش بینی های واقعی انجام دهم. نه چیز دیگری

با این اوصاف ، من فکر می کنم واقعاً می توانیم فرض کنیم که ممکن است فشار خرید در 22 مارس کمی کاهش یابد. در آن زمان ، من انتظار دارم که با کسب سود ، قیمت اصلاح شود. تا جایی که بالاترین قیمت و بعد از آن اصلاح تشکیل شود ، ما فقط باید از سواری لذت ببریم.

نوشته شده توسط ,

کورتیس کیچن (@curtiskitchen)

کورتیس کیچن به عنوان یک علاقه مند به بلاکچین و رمزارزها در سال 2017 وارد فضای رمز ارزها شد. علاوه بر این موارد ، او در حال حاضر در نیروی کار اخلاقی AI انجمن انجمن های آمریکایی (ASAE) خدمت می کند - یک گروه اختصاص داده شده به انجمن های راهنما در مورد معیارها و اصول اخلاقی برای پیاده سازی هوش مصنوعی. او یکی از حامیان مشتاق پروژه کلور است و توکن را در دارایی های خود دارد.