نحوی رای دادن برای ترون های فریز شده در کلور والت5

هنگامی که شما ترون های خود را فریز میکنید، علاوه بر پهنای باند یا انرژی شما ترون پاور را نیز بدست می آورید. ترون پاور شما را قادر می سازد به یک Tron Super Representative (SR) رای دهید. با رای دادن به یک سوپر نماینده، پاداش استیک دریافت خواهید کرد. هر نماینده درصد مشخصی از پاداش‌هایی را که با اعتبارسنجی تراکنش‌ها در بلاک چین ترون به دست می‌آورد را به رای دهندگان خود می‌دهد.

نماینده ها همچنین به نمایندگی از شما در مورد پیشنهادهایی برای انجام تغییرات در بلاک چین ترون مانند پیشنهادهایی برای افزایش فی شبکه یا کاهش پاداش، رای خواهد داد.

شما می توانید با انجام مراحل زیر در کلور والت5 به نماینده مورد نظر خود رای دهید:

مرحله اول: روی آیکون Balance از منوی پایین صفحه اصلی کلیک کنید. سپس، توکن TRX(TRON) را انتخاب کرده و حساب مورد نظرخود را انتخاب کنید.

مرحله دوم: در داخل حساب ترون خود روی آیکون VOTE کلیک کنید. در صفحه بعدی روی نماینده مورد نظر خود کلیک کنید. تعداد رای ها را وارد کنید و روی Add to Vote کلیک کنید در صفحه بعد می توانید تعداد رای ها و SR را انتخاب کنید و سپس روی Confirm Votes ضربه بزنید. برای رای دادن به SR دیگر می توانید در لیست به پایین اسکرول کنید و روی SR مورد نظر ضربه بزنید.

توجه: هر واحد ترون فریز شده یک واحد ترون پاور و در نهایت یک را به شما می دهد. شما می توانید آرای خود را بر روی چند نماینده تقسیم کنید. برای این کار باید مراحل دوم را چندین بار تکرار کنید. هر بار باید یک SR را از لیست انتخاب کنید و تعداد رای مشخصی برای آن تعیین کنید. سپس، در پایان همه رای‌ها را به‌طور هم‌زمان تأیید می‌کنید. عدد نمایش داده شده روی دکمه تأیید تعداد ارا و SR‌هایی را که برای رای دادن به آن‌ها انتخاب کرده‌اید را نشان می‌دهد.

مرحله سوم: در آخرین صفحه می‌توانید جزئیات رأی‌گیری را بررسی کنید و سپس روی Confirm در صفحه تأیید رای کلیک کنید توجه داشته باشید برای امضای تراکنش باید پین کد والت خود را وارد کنید.

1 Like