نحوی اضافه کردن یک شبکه سفارشی در کلور والت 5

کیف پول Klever تمام چیزی است که یک کاربر کریپتویی بصورت پیش فرض لازم دارد، کلور والت از چندین بلاک چین محبوب مانند بیت کوین، اتریوم، کاسموس، پولکادوت، ترون، بایننس اسمارت چین و کلورچین پشتیبانی می کند. با این حال شما می توانید شبکه مورد علاقه خود را به عنوان یک شبکه سفارشی اضافه کنید.

نکته امنیتی!

توجه داشته باشید برای جلوگیری از هر گونه سواستفاده از دارایی ها، فقط شبکه های تایید شده و مورد اعتماد را اضافه کنید. که اطلاعات هر شبکه را بهتر است از منابع معتبر دریافت کنید.

چگونه می توانیم شبکه سفارشی خود را روی کلور والت ضافه کنیم؟
چگونه می توان شبکه های اضافه شده را حذف کرد؟


چگونه می توانیم شبکه سفارشی خود را روی کلور والت ضافه کنیم؟

مرحله اول: روی آیکون موجود در پاییم گوشه سمت راست والت خود(مطابق تصور زیر) کلیک کنید سپس Custom Networks را انتخاب کنید و بر روی دکمه Add custom network کلیک کنید.


مرحله دوم:

جزئیات شبکه مورد نظر را وارد کنید که با Chain ID شروع مشود، سپس روی دکمه Save کلیک کنید پس از آن یک هشدار ایمنی نمایش داده خواهد شد، آن را با دقت بخوانید و روی دکمه Confirm کلیک کنید در پایان برای اضافه شدن شبکه باید پین کد والت خود را وارد کنید یا از اثر انگشت استفاده کنید.

**مرحله سوم:**پیامی خواهید دید که اضافه شدن شبکه سفارشی جدید را تأیید می کند. برای بازگشت به صفحه اصلی می توانید روی فلش عقب کلیک کنید.(بطور مثال در اینجا AVAX اضافه شده است).


چگونه می توان شبکه های اضافه شده را حذف کرد؟

مرحله اول: پایین گوشه سمت راست صفحه اصلی برو روی آیکون مربوط به تنظیمات کلیک کنید و از صفحه باز شده Custom Networks را انتخاب کنید.

مرحله دوم: در صفحه باز شده می توانید تمام شبکه های اضافه شده را مشاهده کنیدکه امکان تغییر یا حذف آن ها را خواهید داشت برای حذف شبکه مورد نظر بعد از باز کردن شبکه، روی آیکون مربوط به سطل زباله کلیک کنید.


مرحله سوم: برای تایید Delete را انتخاب کنید سپس پین کد خود را وارد کنید یا با اثر انگشت تایید کنید تا شبکه بصورت کامل حذف شود.

1 Like